European Koi Show

De Koishow van Europa

Winnaars Europeankoishow 2024

Doitsu A 3 2nd in Class/Size Arts & Ants
Bekko 2 2nd in Class/Size Arts & Ants
Doitsu B 1 1st in Class/Size Arts & Ants
Doitsu A 1 1st in Class/Size Arts & Ants
Hikari Moyo 1 2nd in Class/Size Arts & Ants
Doitsu A 1 2nd in Class/Size Arts & Ants
Kohaku 4 2nd in Class/Size Arts & Ants
Kawari Moyo 2 2nd in Class/Size Arts & Ants
Utsurimono 3 1st in Class/Size Bente & Bo Frimer
Utsurimono 4 1st in Class/Size Bente & Bo Frimer
Doitsu A 4 1st in Class/Size Bente & Bo Frimer
KinGinRin B 3 2nd in Class/Size Bente & Bo Frimer
Asagi / Shusui 4 1st in Class/Size Best In Class Asagi / Shusui Bente & Bo Frimer
Kawari Muji 1 1st in Class/Size Bente & Bo Frimer
Asagi / Shusui 3 1st in Class/Size Bert Groothuis
Goromo / Goshiki 3 2nd in Class/Size Bert Groothuis
Tancho 2 2nd in Class/Size Bert Groothuis
Doitsu A 2 1st in Class/Size Bertjan en Jacqueline van 't Hul
Hikari Utsuri 3 1st in Class/Size Best In Class Hikari Utsuri Bertjan en Jacqueline van 't Hul
Showa 4 1st in Class/Size Bertjan en Jacqueline van 't Hul
Bekko 2 1st in Class/Size Bertjan en Jacqueline van 't Hul
Doitsu B 7 1st in Class/Size Bertjan van't Hul
Doitsu A 5 1st in Class/Size Bertjan van't Hul
Asagi / Shusui 4 2nd in Class/Size Bertjan van't Hul
Utsurimono 2 1st in Class/Size Bertjan van't Hul
Hikari Utsuri 2 1st in Class/Size Bertjan van't Hul
Hikari Moyo 2 2nd in Class/Size Bertjan van't Hul
KinGinRin B 3 1st in Class/Size Bertjan van't Hul
Bekko 5 2nd in Class/Size Bertjan van't Hul
KinGinRin A 5 2nd in Class/Size Bertjan van't Hul
Doitsu B 5 1st in Class/Size Best In Class Doitsu B Bertjan van't Hul
KinGinRin B 2 2nd in Class/Size Brigitte en Torben
Kohaku 2 2nd in Class/Size Brigitte en Torben
Showa 3 1st in Class/Size Brigitte en Torben
Goromo / Goshiki 5 2nd in Class/Size Carlo Neven
Showa 5 1st in Class/Size Carlo Neven
Kawari Muji 5 1st in Class/Size Carlo Neven
KinGinRin A 7 2nd in Class/Size David van Vreckem
Goromo / Goshiki 7 1st in Class/Size Best In Class Goromo / Goshiki David van Vreckem
Doitsu B 4 2nd in Class/Size De Watermolen
Hikari Utsuri 3 2nd in Class/Size De Watermolen
Goromo / Goshiki 6 1st in Class/Size De Watermolen
Kawari Moyo 7 2nd in Class/Size De Watermolen
Doitsu A 4 2nd in Class/Size De Watermolen
Sanke 6 1st in Class/Size Dennie Landkroon
Kawari Muji 3 2nd in Class/Size Dennis Massen
Hikari Muji 2 2nd in Class/Size Dennis Massen
Doitsu B 2 1st in Class/Size Dennis Massen
Doitsu B 2 2nd in Class/Size Dennis massen
Hikari Muji 2 1st in Class/Size Dennis massen
Hikari Muji 4 2nd in Class/Size Dennis Massen
Kawari Muji 3 1st in Class/Size Dennis Massen
Kawari Muji 4 2nd in Class/Size Dennis Massen
Goromo / Goshiki 3 1st in Class/Size Erwin van der Jagt
Kawari Moyo 6 1st in Class/Size Floors Koi Shop
Kohaku 7 2nd in Class/Size Freddy
Utsurimono 3 2nd in Class/Size Freddy Nijen Twilhaar
Asagi / Shusui 3 2nd in Class/Size Freddy Nijen Twilhaar
Doitsu A 5 2nd in Class/Size Friesland Koi
Hikari Moyo 3 2nd in Class/Size Friesland Koi
Kawari Moyo 4 1st in Class/Size Friesland Koi
Doitsu B 3 1st in Class/Size Friesland Koi
Asagi / Shusui 5 1st in Class/Size Friesland Koi
Showa 3 2nd in Class/Size Friesland Koi
Hikari Utsuri 4 1st in Class/Size Friesland Koi
Kawari Muji 7 2nd in Class/Size Harald Toendseth
Kawari Muji 5 2nd in Class/Size Harmannus Horlings
Hikari Moyo 4 1st in Class/Size Harmannus Horlings
Hikari Muji 6 1st in Class/Size Harmannus Horlings
Kohaku 2 Baby Champion 1st in Class/Size Hendrikjan boneschanker
Utsurimono 5 1st in Class/Size Hendrikjan boneschanker
Showa 7 1st in Class/Size Hendrikjan boneschanker
Tancho 7 1st in Class/Size Hendrikjan boneschanker
Kawari Moyo 4 2nd in Class/Size Herbert te Lintelo
Showa 4 2nd in Class/Size interkoi Ameide
Utsurimono 6 2nd in Class/Size interkoi Ameide
Sanke 5 2nd in Class/Size interkoi Ameide
Sanke 5 1st in Class/Size interkoi Ameide
Showa 5 2nd in Class/Size interkoi Ameide
Tancho 4 1st in Class/Size interkoi Ameide
Hikari Muji 8 1st in Class/Size interkoi Ameide
Utsurimono 8 1st in Class/Size Best In Class Utsurimono interkoi Ameide
Showa 2 1st in Class/Size interkoi Ameide
KinGinRin B 7 2nd in Class/Size interkoi Ameide
Sanke 8 2nd in Class/Size interkoi Ameide
Bekko 5 1st in Class/Size Best In Class Bekko Jarne Lattré
Goromo / Goshiki 1 2nd in Class/Size Jarne Lattré
KinGinRin A 1 1st in Class/Size Jarne Lattré
Tancho 1 2nd in Class/Size Jarne Lattré
Kawari Muji 6 1st in Class/Size Jelle Reimert
Hikari Moyo 7 1st in Class/Size Best In Class Hikari Moyo Jelle Reimert
Tancho 1 1st in Class/Size Jesper Petersen
Kawari Moyo 5 2nd in Class/Size Jimmy &Tatiana
KinGinRin A 2 1st in Class/Size John Vlegaard
Asagi / Shusui 5 2nd in Class/Size Kay Pierik
Goromo / Goshiki 5 1st in Class/Size Kay Pierik
Asagi / Shusui 7 1st in Class/Size kiëtakoi
Hikari Muji 7 1st in Class/Size Best In Class Hikari Muji kiëtakoi
KinGinRin B 5 1st in Class/Size kiëtakoi
Asagi / Shusui 2 2nd in Class/Size Koi Consult
Kawari Muji 2 2nd in Class/Size Koi Consult
Hikari Utsuri 1 2nd in Class/Size Koi Consult ApS
Hikari Muji 5 2nd in Class/Size Koi Consult ApS
KinGinRin A 6 2nd in Class/Size Koi Freak
Sanke 2 1st in Class/Size Koi Freak
Doitsu B 5 2nd in Class/Size Koi Freak
Kawari Moyo 5 1st in Class/Size Koi Freak
Utsurimono 6 1st in Class/Size Koi Freak
Goromo / Goshiki 7 2nd in Class/Size Koi Freak
Asagi / Shusui 6 2nd in Class/Size Koi Freak
Kawari Muji 6 2nd in Class/Size Koi Freak
Hikari Muji 5 1st in Class/Size Koi Maas en Waal
Goromo / Goshiki 4 2nd in Class/Size Koi Maas en Waal
Utsurimono 7 2nd in Class/Size Koi Maas en Waal
Kohaku 6 2nd in Class/Size Koi Maas en Waal
Kawari Moyo 7 1st in Class/Size Best In Class Kawari Moyo Koi Maas en Waal
Doitsu B 4 1st in Class/Size Koicare Hoekschewaard
Hikari Moyo 4 2nd in Class/Size Koicare Hoekschewaard
Bekko 3 2nd in Class/Size Koicentrum Sneek
Sanke 3 2nd in Class/Size Koicentrum Sneek
Goromo / Goshiki 1 1st in Class/Size Koicentrum Sneek
Tancho 3 1st in Class/Size Koicentrum Sneek
KinGinRin A 4 2nd in Class/Size Koicentrum Sneek
Sanke 3 1st in Class/Size Koicentrum Sneek
KinGinRin A 4 1st in Class/Size Koicentrum Sneek
KinGinRin A 3 1st in Class/Size Koicentrum Sneek
KinGinRin A 6 1st in Class/Size Best In Class KinGinRin A Koicentrum Sneek
Doitsu B 6 1st in Class/Size Koicentrum Sneek
Tancho 2 1st in Class/Size Koicentrum Sneek
Utsurimono 8 2nd in Class/Size Koicentrum van Keulen
KinGinRin B 8 1st in Class/Size Koicentrum van Keulen
Hikari Moyo 6 1st in Class/Size Koicentrum van Keulen
Kawari Moyo 6 2nd in Class/Size Koicentrum van Keulen
Kawari Muji 8 Jumbo Champion Koicentrum van Keulen
Doitsu A 3 1st in Class/Size koihellas
KinGinRin A 1 2nd in Class/Size koihellas
Asagi / Shusui 6 1st in Class/Size koihellas
Hikari Utsuri 5 1st in Class/Size koihellas
KinGinRin A 3 2nd in Class/Size Kristensen
Utsurimono 4 2nd in Class/Size Lars van Capel
Kawari Moyo 3 1st in Class/Size Lars van Capel
Kawari Muji 8 2nd in Class/Size leon de groot
Kohaku 5 1st in Class/Size leon de groot
Hikari Moyo 1 1st in Class/Size Linge koi
Doitsu B 1 2nd in Class/Size Linge koi
Hikari Utsuri 1 1st in Class/Size Linge koi
KinGinRin B 5 2nd in Class/Size Linge koi
Kohaku 3 Young Champion 1st in Class/Size Linge koi
Doitsu B 3 2nd in Class/Size Linge koi
Hikari Utsuri 1 Merit in Class/Size Linge koi
Utsurimono 5 2nd in Class/Size Linge koi
Tancho 5 1st in Class/Size Linge koi
KinGinRin A 2 2nd in Class/Size Lutz Hoffrichter
Kohaku 4 1st in Class/Size Luuk de Vries
Sanke 8 1st in Class/Size Best In Class Sanke Ma-koi
Kohaku 8 2nd in Class/Size ma-koi
KinGinRin B 2 1st in Class/Size Manfred Grunau
Utsurimono 2 2nd in Class/Size Manfred Grunau
Doitsu A 6 1st in Class/Size Best In Class Doitsu A Mark Breedveld
KinGinRin B 4 1st in Class/Size Mark Breedveld
KinGinRin B 6 1st in Class/Size Best In Class KinGinRin B Mark Breedveld
Goromo / Goshiki 2 2nd in Class/Size Mark Breedveld
Utsurimono 7 1st in Class/Size Mark Breedveld
Hikari Muji 8 Grand Champion B Mark Breedveld
Kohaku 7 1st in Class/Size Best In Class Kohaku Mark Breedveld
Hikari Muji 7 2nd in Class/Size Mark Breedveld
Kawari Muji 7 1st in Class/Size Mark Breedveld
Sanke 2 2nd in Class/Size Mark Breedveld
Kohaku 3 2nd in Class/Size Mark Breedveld
Kohaku 1 1st in Class/Size Mark Breedveld
Hikari Muji 4 1st in Class/Size Mark Breedveld
KinGinRin B 4 2nd in Class/Size Mark Breedveld
KinGinRin B 1 1st in Class/Size Mikkel Rasmussen
KinGinRin B 7 1st in Class/Size Nico Sellis
Sanke 6 2nd in Class/Size Nico Sellis
Sanke 7 2nd in Class/Size Nico Sellis
Hikari Muji 8 2nd in Class/Size Nico Sellis
Showa 7 2nd in Class/Size Per Bredahl Laursen
Kohaku 6 Adult Champion 1st in Class/Size Per Bredahl Laursen
KinGinRin A 5 1st in Class/Size Per Bredahl Laursen
Showa 1 2nd in Class/Size Pernille en Torben
Showa 6 1st in Class/Size Best In Class Showa Peter Fransson
Goromo / Goshiki 4 1st in Class/Size Peter Kluitenberg
Goromo / Goshiki 2 1st in Class/Size Peter Kluitenberg
Showa 1 1st in Class/Size Pim Peeters
Sanke 7 1st in Class/Size Ramon & Jolien
Sanke 4 2nd in Class/Size Ramon & Jolien
Tancho 5 2nd in Class/Size Ramon & Jolien
Tancho 8 1st in Class/Size Ramon & Jolien
Kawari Muji 8 1st in Class/Size Best In Class Kawari Muji Ramon & Jolien
KinGinRin B 6 2nd in Class/Size Ramon & Jolien
Hikari Muji 3 1st in Class/Size Rasmus Moelgaard
Doitsu B 6 2nd in Class/Size Remco Pielage
Tancho 6 2nd in Class/Size Remco Pielage
Kohaku 8 Mature Champion 1st in Class/Size Rob v/d Hulst
Kohaku 8 Supreme Champion Rob v/d Hulst
Kohaku 8 Grand Champion A Rob v/d Hulst
Asagi / Shusui 2 1st in Class/Size Roel Vermeer
Tancho 3 2nd in Class/Size Roel Vermeer
KinGinRin A 4 Ron Pluis
Hikari Moyo 3 1st in Class/Size Roy Stegeman
Showa 6 2nd in Class/Size Ruben Heeringa
Hikari Moyo 2 1st in Class/Size Thanasis Milionis
Hikari Utsuri 2 2nd in Class/Size Theofilos Zisimopoulos
Bekko 3 1st in Class/Size Torben & Birgitte
Doitsu A 2 2nd in Class/Size Torben & Birgitte
Kawari Moyo 2 1st in Class/Size Torben & Birgitte
Kawari Muji 2 1st in Class/Size Torben & Birgitte
Tancho 4 2nd in Class/Size Torben & Pernille Andersen
Sanke 1 1st in Class/Size Twan van Putten
Kohaku 5 2nd in Class/Size Veldhoven Koi Farm
Sanke 1 2nd in Class/Size Veldhoven Koi Farm
Showa 2 2nd in Class/Size Veldhoven koi farm
KinGinRin A 7 1st in Class/Size Veldhoven Koi Farm
Kawari Muji 4 1st in Class/Size Weskoi
Tancho 6 1st in Class/Size Best In Class Tancho Weskoi
Sanke 4 1st in Class/Size Weskoi
Hikari Muji 6 2nd in Class/Size Wilco Klein Tiessink
Bekko 4 1st in Class/Size Wilco Pennings

European Koi Show 2024

Koiclub Nederland organiseert elk jaar de Euregio Koi Show, aangezien we nu uit meerdere landen deelnemers hebben is het tijd geworden om ook onze naam te wijzigen, vanaf 2024 gaan we dan ook verder onder de naam European koi show.
Tijdens onze show worden de mooiste Koi tentoongesteld.
Koi, die tot de top van Europa behoren.
De deelnemers zijn hobbyisten en dealers, niet alleen uit Nederland, maar ook uit de rest van Europa.

Dit jaar zal er gestreden worden om het Europees kampioenschap.
 
  De European koi show is de eerste buitenshow in Europa en elk jaar zwemmen de mooiste Koi zwemmen  van 20 cm tot meer dan 1 meter groot in onze show..
 
Tevens zijn vele producten met betrekking tot de Koihobby aanwezig op onze show. De exposanten informeren je graag over de producten die ze tentoonstellen, ook bonsai en modeltuin zijn aanwezig.